Děti začínají trénovat v pátek 7.1.2011 jako vždy od 16.30. Nezapomeňte na to !

>>

Dětský turnaj

19.12.2010 13:11

V sobotu 18.12. jsme uspořádali pro děti malý turnaj. Pozvali jsme rodiče, aby se podívali, jaké udělaly jejich děti pokroky. Nakonec se sešlo přesně 15 dětí, mohly tedy utvořit tři týmy do turnaje. Rodičů dorazilo také dost. Jsme rádi, že se přišli podívat, jak to u nás na basketě chodí. První část turnaje vyplnily tři dovednostní soutěže jednotlivců. První soutěž byla v dvojtaktu na koš. Soutěžící měli k dispozici 5 dvojtaktů z levé a 5 z pravé strany. Vyhrál Pavel Vacek, který jich proměnil 5 z 10. Další soutěží byl driblink na čas okolo tělocvičny, kdy se v půlce měnila driblinková ruka. Zvítězil s časem 29,2s Jan Talpa. Poslední dovednostní soutěží byla střelba na koš. Každý měl 10 pokusů. Vyhrál opět šikovný Jan Talpa s 8 proměněnými pokusy. Zdatným konkurentem mu byl Filip Štěpán, který také proměnil 8 střel, ale v rozstřelu potvrdil vítěztví Honza. Potom jsme děti rozdělili do tří družstev a začali hrát systémem každý s každým dvakrát po 10 minutách hrubého času.

• 1) Družstvo : Švanda Jirka, Švec Domink, Bártů Honza, Vacková Lenka, Malec Domink
  • 2) Družstvo : Jíra Dominik, Lacinová Lucie, Chalupský Martin, Ondráček Jan, Štěpán Filip
  • 3) Družstvo : Talpa Honza, Dvořák Vláďa, Štěpán Michal, Vacek Pavel, Přikryl Adam

2) Družstvo zvítězilo ve 3 zápasech ze 4. 3) Družstvo zvítězilo ve dvou zápasech a 1) Družstvo prohrálo bohužel všechny 4 utkání. 2) Družstvo vyhrálo díky lepšímu kolektivnímu výkonu a dobré obraně. V basketbalu to jsou dvě nejdůležitější věci.

Konečné pořadí:

1. Družstvo: Jira, Lacinová, Chalupský, Ondráček, Štěpán F.
  2. Družstvo: Talpa J. , Dvořák, Štěpán M. , Vacek, Přikryl
  3. Družstvo: Švanda, Švec, Bártů, Vacková, Malec

Na závěr se uskutečnilo vyhlášení za účasti starosty Vítězslava Němce a předání cen vítězům. Prvně jsme rozdali ceny pro výherce dovednostních soutěží Pavlu Vackovi a výherci dvou disciplín Honzovi Talpovi. Potom přišlo na řadu vyhlášení vítěze turnaje družstev. Každý dostal medaili v hodnotě jeho výkonu a celé družstvo pak ceny. Chtěl bych poděkovat všem, kteří pomohli s realizací turnaje a Obci Studená za finanční příspěvek a spolupráci. Fotogalerie přidána v menu.

Za Oddíl košíkové TJ Studená Jiří Müller

>>

Pojištění dětí

14.12.2010 13:51

Při vstupu do Tělovýchovné jednoty Studená mají děti nárok na pojištění na úraz. Proto jsme pro vás připravili dotazník, kde potřebujeme vyplnit údaje o dětech, abychom jim mohli zařídit pojištění. Přidali jsme tam i kontakt na nás, aby si ho každý rodič mohl opsat. Pro úplnost bychom byli rádi, kdybyste opět vyplnili kontakt na Vás, ať to máme vše v jednom. Hodil by se mi e-mail, kam bych mohl rychle zaslat potřebné informace pro Vás. Předem děkujeme.

Formulář zde v pdf a word.

Za Oddíl košíkové TJ Studená zdraví Jiří Müller

>>

Pozvánka

14.12.2010 13:42

Tímto zveme rodiče na sobotní dětský turnaj, aby se přišli podívat, jaké pokroky udělali jejich ratolesti :) Sraz a začátek turnaje v 15.00.