Vítězíme v Gmündu!

13.12.2015 12:36

Dne 12.12. zajíždíme do tězko dobytné bašty v Gmündu. Naše sestava čítala 7 hráču z toho tři žáky do 15 let. Od začátku byl zápas vyrovnaný. Soupeř nepřesně střílel a nám se dařilo velice dobře doskakovat odražené míče. V útoku nás držel Vojta Havlík, který nasázal jen v první čtvrtině 15 bodů. První část hry vyhráváme 16:19. Bojovné utkání pokračuje dál. Pracujeme dobře v obraně, kde se nám daří získávat hodně míčů a využívat nepřesnosti mužstva z Gmünd. V polovině utkání stále držíme náskok, na světelné tabuli svítí stav 27:31. Pokračujeme stále v dobré obraně, naše mladé pušky velice dobře brání rozehru soupeře. Před závěrečnou částí stále držíme malý náskok 46:48. V poslední čtvrtiněi se nám podařilo vybudovat i 7 bodový náskok, ale ten se rozplynul v osmé minutě pouze na jedno bodové vedení 61:62. Soupeři docházel čas a musel nás faulovat, v tomto utkání nás podržely výborné trestné hody a v závěru jsem díky nim urvali vítězství 61:69! Zvláště bych chtěl pochválit naše mladíky Vláďu Dvořáka, Honzu Bártů a Filipa Štěpána. Odvedli výborný výkon v obraně a vůbec se nezalekli soupeře. Důležitým faktorem bylo, že jsem dokázali hrát v druhé půli bez faulů.

UBBC Gmünd : TJ Studená 61:69 (16:19; 27:31; 46:48)