Vítězství nad Slavonicemi

15.02.2014 15:29

V pátek 14.2. jsme přívítali tým ze Slavonic. Soupeř přijel se zpožděním. Následný krátký čas na rozcvičení se jistě projevil na začátku první čtvrtiny, kterou jsme naprosto ovládli a utvořili si rozhodující náskok do celého zbytku zápasu. Dobře jsme bránili a střelbu jsme měli vynkají. Soupeř dokázal dát koš až v šesté minutě. V tu dobu jsme my měli už nastřílených 19 bodů.  První čtvrtina skončila vysokým rozdílem 29:10. Do druhé čtvrtiny vstoupil tým Slavonic více bojovně. Zlepšil obranu a přitvrdil. Utkání se stalo vyrovnanější. Slavonice s nami drží krok. V polovině vedeme 52:32. Třetí část hry vyzněla opět lépe pro nás. Podařilo se nám navýšit vedení na 70:42. Poslední čtvtina proběhla opět vyrovnaně. Bohužel se nám vyfauloval Pavel Vejmělek, ale i bez něj jsme dokázali dotáhnout utkání do vítězného konce. Vyhráváme 87:60. Ještě musím podotknout, že Slavonice odehrály celý zápas v šesti hráčích, což není nic lehkého. U nás si zahrála celá lavička. Naší velkou zbraní v celém utkání byla střelba trojek. Nasázeli jsme jich 10!Zato v trestných hodech jsme propadli, dali jsme jen 3 z 10 pokusů.

TJ Studená : TJ Sokol Slavonice    87:60 (29:10, 52:32, 70:42)