Stalo se

Další prohraný zápas

21.02.2010 17:21

V našem posledním utkání letošní sezony jsme opět podlehli doma Gmündu. Letošní ročník se nám tedy vůbec nevydařil a pravděpodobně skončíme na čtvrtém místě. Hned v úvodu jsme ztratili spoustu míčů. Soupeř dominoval na doskoku a měl hodně šancí bodovat z dalších pokusů po útočném doskoku. Vytvořil si pruběžný náskok 10 bodů. V druhé polovině jsme nasadili osobní obranu, která začala trochu soupeře dostávat z rytmu a hlavně jsme začli pořádně doskakovat. V poslední čtvrtině jsme dotáhli na 3 body, ale soupeř se nedal a udržel si vedení.

Konečný výsledek:

TJ Studená : UBBC Gmünd                     61:67

Bodovali: Vojta Havlík 24, Roman Máca 21(1), Tonda Havlík 9, Petr Bartušek 5, Petr Sviták 2, Hynek Havlík - bojovný výkon :)

>>

Těžká prohra v Telči

14.02.2010 21:05

Po špatném výkonu postrádajícím energii a pohyb jsme prohrálli důežitý zápas v Telči. Soupeř podal mnohem bojovnější výkon než my a vítěztví si zasloužil.

Konečný stav:

Sokol Telč : TJ Studená         62 : 47

Bodovali: Roman Máca 19(2), Vojta Havlík 15, Petr Bartušek 4, Pet Sviták 4, Tonda Havlík 3, Hynek Havlík 2

>>

Povinné vítěztví se Slavonicemi

12.02.2010 22:25

Po hladkém průběhu celého utkání jsme povinně zvítězili na domácí půdě se Slavonicemi. Soupař nám to sám ulehčil, dostavil se jen v 5 hráčích.

Konečný stav

TJ Studená : Sokol Slavonice        93 : 42

Bodovali: Vojta Havlík 30, Petr Bartušek 18, Tonda Havlík 15(3), Pavel Vejmělek 10, Vladimír Hanzal 10, Hynek Havlík 8, Láďa Plucar 2

>>

Druhá prohra s Novou Bystřicí

02.02.2010 18:49

Nová Bystřice : Studená         73 : 62

Střelci: Vojta Havlík 25, Roman Máca 21(3), Petr Sviták 8, Tonda Havlík 4, Petr Bartušek 4

Tato prohra nás vyřadila z boje o první místo. Musel by se stát zázrak.

>>

Domácí prohra s Novou Bystřicí

24.01.2010 16:25

Po velmi špatné první čtvrtině jsme začali soupeře dotahovat. Nasadili jsme osobní obranu, kterou jsme chtěli soupeře dostat z rytmu. To se nám v poslední čtvrtině podařilo, dostali jsme se do krátkého vedení, které jsme ztratili špatnými nahrávkami a zbytečnou zbrklostí v útoku. Soupeř zaslouženě zvítězil a nám sebral velmi cennou výhru na domácím hřišti.

Konečný stav: TJ Studená : Jiskra Nová Bystřice    78 : 87 ( 10:20, 24:23, 25:18, 19:26)

Za nás bodovali: Vojta Havlík 37, Rosťa Štěpán 21(5), Pavel Vejmělek 11(1), Petr Bartušek 4, Tonda Havlík 3(0), Oťas Němec 2, Hynek Havlík- nebojácný výkon

>>

Tříkrálový turnaj v Telči

22.01.2010 14:33

Zúčastnili jsme se tradičního Tříkrálového turnaje v Telči dne 9.1.2010. Obsadili jsme třetí místo a celou sportovní událost oslavili v restauraci U Zachariáše z Hradce.

05.12.2009 12:08

Ve Slavonicích jsme po hladkém průběhu utkání získali vítěztví.

Konečný stav: Sokol Slavonice : TJ Studená 49:72 (15:16, 16:20, 5:12, 13:24)

Střelci: Havlík Vojtěch 25 (1 trojka), Němec Honza 15 (3), Sviták Petr 12, Vejmělek Pavel 10, Havlík Tonda 8 (1), Bartušek Petr 2, Havlík Hynek (bojovný výkon)

>>

Důležitá domácí výhra s Telčí

22.11.2009 12:32

Dne 21.11. jsme odehráli důležitý zápas s největším konkurentem z Telče. Soupeř se dostavil jen v pěti hráčích, což nám nahrávalo do karet. Začátek první čtvrtiny nám vycházel podle představ. V prvních sedmi minutách jsme si vybudovali větší náskok 15:5. Soupeř ale zabojoval a využil našeho střídání a stáhl skore na rozdíl dvou bodů. Konečný stav první čtvrtiny 17:15. Druhá část hry se nám docela vydařila a opět jsme získali destibodový náskok 35:25. V třetí čtvrtině soupeř držel krok a využíval našich zbytečných chyb a dokázal tuto čtvrtinu vyhrát o tři body, dotáhl se tedy na stav 50:43. V poslední části hry Telč zabojovala, využívala stále našich chyb a stahovala náskok. Naštěstí jsme nakonec dokázali v této části hry udržet vyrovnaný výsledek a celkově zvítězit 64:57. Chtěl bych tímto pochválit soupeře za dobrý výkon, který odvedli jen v pěti hráčích.

Konečný stav 64:57 (17:15, 18:10, 15:18, 14:14)

Za nás bodovali: Štěpán Rosťa 27 (4 trojky), Sviták Petr 13, Havlík Vojta 12, Máca Roman 8, Havlík Tonda 4

>>

Nejtěsnější prohra v Gmündu

15.11.2009 16:42

Dne 14.11. jsme odehráli první letošní soutěžní utkání v Gmündu. Na zápas jsme odjížděli v pěti hráčích. Soupeř měl k dispozici 12 hráčů, tím tedy velkou fyzickou výhodu. Gmünd na nás nasadil tvrdou osobní obranu, s kterou jsme se naštěstí docela dokázali vypořádat a první čtvrtku jsme vyhráli 10:12. Druhá část hry probíhala ve stejném duchu a v polovině zápasu byl stav opět o dva body 21:23 pro náš tým. V třetí čtvrtce jsme měli pár slabších minut a soupeř nám dokázal utéct po třech trojkách o 9 bodů, stav byl v náš neprospěch 45:36. V poslední části hry jsme se odhodlali k náporu a stahovali nepříznivý výsledek. Dotáhli jsme soupeře na jediný bod, ale nemohli jsme přerušit hru faulem, jelikož jsme v poslední čtvrtině neměli ani jeden. Chybělo nám hodně bodů z trestných hodů, které jsme měli velice špatné. Konečný výsledek 51:50 pro Gmünd.

Za Studenou bodovali: Havlík Vojtěch 26 b., Máca Roman 12b., Havlík Tonda 7b., Němec Honza 4b., Sviták Petr 1b.

>>

Turnaj ve Slavonicích

25.10.2009 15:44

Dne 24.10. jsme se zúčastnili úvodního turnaje letošní sezony ve Slavoních. Bohužel jsme se opět nesešli a doufali jsme, že nám nějaký tým zapujčí pátého hráče. Naštěstí nám vypomohli přátelé z Nové Bystřice. I tak jsme měli docela silný tým, který myslel jistě na dobré umístění. Z omylu nás vyvedl hned první zápas s výborným Protivínem. Nakonec jsme se umístili na čtvrtém místě po výhře nad Gmündem a prohře s přímým konkurentem při souboji o třetí pozici Slavonicemi. Naši hráči: Havlík Vojta, Havlík Tonda, Máca Roman, Němec Honza. Konečné pořadí.