Stalo se

Turnaj v Nové Bystřici

18.05.2009 19:55

Dne 16.5.2009 jsme se zúčastnili tradičního turnaje "O pohár osvobození", který se konal v Nové Bystřici. Ačkoli jsme měli drobné obavy, zda vůbec sestavíme tým, vše nakonec dopadlo dobře s výpomocí dvou kamarádů z Jindřichova Hradce. Turnaj proběhl v klidu, míru a přátelské atmosféře. Nejinak vypadalo i večerní posezení...

Za studenské basketbalisty bychom ještě jednou rádi poděkovali organizátorům a všem soupeřům za pohodový průběh celé akce.

08.03.2009 21:09

Dne 7.3. jsme odehráli zápas v Gmündu. Sešlo se nás bohužel jen pět, ale stále jsme se cítili na vítěztví. V první čtvrtině jsme drželi vyrovaný výsledek a během dalších dvou čtvrtin jsme vybojovali mírný náskok okolo 4 bodů. V poslední části hry soupeř nasadil osobní obranu, se kterou jsme si chvíli nedokázali poradit. Během této doby soupeř stačil otočit skóre a vedl o 4 body. Dokázali jsme držet krok, ale na obrat už chyběly potřebné síly a i trocha štěstí. Konečné skóre UBBC Gmünd: TJ Studená 62:57 (14:13, 25:29, 39:41). Střeli za TJ Studená: Roman Máca 27, Vojtěch Havlík 10, Jan Němec 9, Jiří Müller 8, Hynek Havlík 3.

>>

Vítěztví v domácím zápase se Slavonicemi

02.03.2009 17:20

Dne 28.2. jsme odehráli odložený domácí zápas se Slavonicemi. V průběhu prvních dvou čtvrtin jsme si vybudovali 22 bodový náskok hlavně díky rychlým protiútokům a kvalitní obraně, která dovolila soupeři skórovat ve druhé čtvrtině jen 8 bodů. Jenže po poločase se naše hra zhroutila a předvedli jsme velice špatný výkon, ale naštěstí jsme si náskok udrželi a zvítězili i tak vysokým rozdílem 78:53. Bodově se podíleli na výhře: Vojtěch Havlík 31, Jiří Müller 15, Jan Němec 13, Roman Máca 11, Pavel Vejmělek 8.

>>

Důležitá výhra v domácím zápase s Telčí

15.02.2009 00:50

Dne 14.2 jsme odehráli nejdůležitější domácí zápas letošní sezony s Telčí. Průběh první čtvrtky byl vyrovnaný, soupeř se držel kvalitní střelbou trojek. Změna obrany nám pomohla k eliminaci této hrozby a v dalších fázích utkání jsme si pomalu budovali náskok. Úspěšným doskakováním a blokováním soupeřových střel jsme se dostávali do stále většího vedení. Nejvíce obranných bloků zaznamenal Roman Máca. Zápas skončil rozdílem 28 bodů v náš prospěch tedy 92:64. Střelci utkání TJ Studená: Roman Máca 24, Rosťa Štěpán 23, Vojtěch Havlík 15, Antonín Havlík 14, Jiří Müller 12, Otakar Němec 4. Sokol Telč: Šulc 28, Dvořáček 16, Maleček 14, Falát 4, Smejkal 2. Chtěl bych vyzdvihnout výkon telčského hráče Šulce, který nám dělal opravdu problémy. Až osobní obrana ho dostala z rytmu.

>>

Výhra na hřišti Sokolu Slavonice

05.02.2009 22:12

Dne 30.1. jsme sehráli zápas ve Slavonicích. Na utkání jsme odjížděli v pěti hráčích s menšími obavami, protože jsme loni v celkem dobré sestavě na jejich palubovce prohráli. Ale obavy se nenaplnily, celý zápas jsme vedli a měli pod kontrolou i přes ne 100% výkon. Konečný výsledek vyzněl jasně pro náš tým 78 : 59 ( 21 : 19, 40 : 27, 61 : 47). Za náš tým bodovali: Jiří Müller 28, Vojtěch Havlík 20, Antonín Havlík 17, Roman Máca 7, Petr Bartušek 6. Za domácí: Kourek J. 18, Bulant R. 17, Kopanič M. 15, Vláčil J. 5, Kozel P. 2, Kukla J. 2, Čepák A. 0